Uzmanından Sosyal Medya Reklam Eğitimi

299.99

Kategori:

Videolu Eğitim

Açıklama:

Sosyal medya reklam eğitimini işin mutfağından yani dijital ajansta çalışan bir uzmandan almak istiyorsanız tam sizlik.

Eğitim verilecek platform:

 • Videolu Eğitim ( Satın alma gerçekleştikten sonra mail adresinize video eğitim seti paylaşılacaktır.)

Verilecek Sertifika:

 • Proji Dijital Pazarlama Ajansı Eğitim Katılım Sertifikası

Bu kurs kimler için uygun:

 • Sosyal medya reklam Uzmanı Olmak İsteyenler
 • İşletmelerin Satışlarını Arttırmak İsteyenler

İptal ve İade:

 • Sunulan bir eğitim olduğu için geri iadesi bulunmamaktadır.

Öğrenecekleriniz:

 • Sosyal Medya Pazarlaması

-Facebook Reklamları

-Instagram Reklamları

-Tiktok Reklamları

-Youtube Reklamları

– Twitter Reklamları

Makale

Online Sosyal Medya Reklam Eğitimi Nedir?

Sosyal medya reklamları, markasını dijital dünyada duyurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği reklam türlerinden biridir. Sosyal medya reklamları özellikle daha uygun maliyetle ve daha geniş kitlelere ulaşılabilir olduğu için son günlerde oldukça popülerdir. Online sosyal medya reklam eğitimi de bu alanda kariyer hedefleyenler için ilgi çekici bir hale gelmiştir. Gerek kurum içi çalışmalarında kendilerini geliştirmek isteyenler gerekse kendilerine yeni bir alan açmak isteyenler için sıklıkla tercih edilir.

Sosyal medya reklamlarının son günlerde artan popülaritesi nedeniyle bu alanda kendini geliştirmek isteyenler online eğitimlere yönelmiştir. Online eğitimler hem zaman hem de mekândan bağımsız olduğu için kolayca uygulanabilir ve etkilidir. Özellikle yoğun çalışanlar için her yerden izleyebilecekleri videolarla bu eğitimler oldukça efektiftir.

Sosyal medya reklam eğitimi ile;

 • Facebook Reklamları
 • Instagram Reklamları
 • Tiktok Reklamları
 • Youtube Reklamları
 • Twitter Reklamları

Neden Sosyal Medya Reklam Eğitimi Almalısınız?

İşini dijitalde yürütmek isteyenler ve geliştirmek isteyenler için sosyal medya en sık kullanılan platformlardan biridir. Sosyal medya çok geniş kitlelere ulaşabilen benzersiz ağlardır. Sosyal medya reklam eğitimi ile sosyal sayfa ve hesaplarını nasıl kullanılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Bu eğitim sayesinde sosyal medyanın temelini ve ileri seviye reklamcılığı anlayabilecek ve uygulayabileceksiniz. Sosyal medya reklamcılığı eğitimi alan kişiler dijital varlığını yükseltmek isteyen tüm kurumlarda iş olanağına kavuşabilirler.

Sosyal Medya Reklam Eğitimi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Sosyal medya reklam eğitimi almayı düşünüyorsanız araştırma yapmaya başlamış olabilirsiniz. Bu araştırma sonucunda birçok farklı eğitim kurumu karşınıza çıkabilir. Burada önemli olan sosyal medya eğitimi alanında kendini yetiştirmiş ve deneyimli bir profesyonelden eğitim almak gerekmektedir. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak eğitim veren kişi size işin tüm püf noktalarını öğretebilir.

Sosyal medya sürekli güncellenen ve değişen dinamik bir medya sistemidir. Bu nedenle bu sistemin tüm detaylarını ve ihtiyaçlarını bilen bir kişiden eğitimi almak gerekir. Eğitim güncel ve kolay erişilebilir olmalıdır. Ayrıca bu eğitimlerin online olması günümüzde oldukça pratiktir.

Sosyal Medya Reklam Uzmanı Eğitimi Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?

Sosyal medya reklam uzmanı eğitimi sonrasında sosyal medyada ücretli reklamların neden ve ne zaman kullanılacağı konusunda uzmanlaşırsınız. Bir sosyal medya pazarlamasının tüm detaylarını ve organik trafiklerden nasıl farklı olduklarını anlayabilirsiniz. Hangi platformları hangi sektörler için kullanabileceğinizi kolayca analiz edebilirsiniz. Sosyal medya reklamları için ilgi çekici ve etkili görsellerin nasıl oluşturulacağına dair örnekler görebilirsiniz. Her bir sosyal ağ için farklı bir yöntem uygulanması gerektiği tüm detaylarıyla eğitim ile öğrenilebilir. Sosyal medya reklamı eğitimi için herhangi bir pazarlama ve reklamcılık deneyimine gereksinim yoktur. Yalnızca temel internette gezinme becerilerine sahip olmak yeterlidir. Bu konuya dair detaylı bilgi sahibi olmak isteyen ve kariyerine bu yolda devam etmek isteyen her katılımcı eğitime katılabilir.

Sosyal Medya Reklam Eğitmeni Ümit Yılmaz Kimdir?

Sosyal Medya Reklam Eğitmeni Ümit Yılmaz, Zonguldak’ta doğup büyümüştür. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilişim Teknoloji Bölümünden mezun olmuştur. İzmir’de ilk olarak SEO uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Profesyonel iş hayatına daha sonra kendi dijital ajansını kurarak devam etmiştir. Hali hazırda on kişilik ekibiyle kurumsal markalara dijital pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmetler içerisine dijital pazarlamaya uygun web sitesi geliştirme, Google SEO çalışmaları, Google ve Sosyal Medya Reklam gibi pek çok alanı kapsamaktadır. Şahıslara ve satışlarını artırmak isteyen işletmelere Sosyal Medya Reklam eğitimleri vermektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzmanından Sosyal Medya Reklam Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir