Eğitim Alanlar Neler Diyor?
Azerbeycan'dan Gelip Dijital Pazarlama Eğitimi Almak
Stajyer Başlayıp Dijital Pazarlama Uzmanı Olmak
Birebir Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi
Online Dijital Pazarlama Eğitimi
Merak Ettikleriniz


Dijital Pazarlama Eğitmeni Ümit YILMAZ Kimdir?

Ümit YILMAZ gözlerini Zonguldak ilinde açmıştır. Küçük yaşlarından beri dijital mecralara ilgi duyan Ümit Yılmaz üniversiteyi Samsun ili Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilişim Teknolojileri alanında başarıyla bitirerek mezun olmuştur. Mezuniyet sonrasında İzmir iline taşınan Yılmaz öncelikte sektörde öncü ajanslarda çalışmış ve tecrübe edinmiştir. SEO uzmanı olarak kariyerine başlayan Yılmaz zaman geçtikçe WordPress, SEO, ADS reklamlar, Meta Reklamlar gibi alanlarda kendini geliştirerek Dijital Pazarlama Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Edindiği tüm bu bilgileri sektörde ihtiyacı olan kurum ve kişilere ulaştırmak için İzmir ilinde 2 arkdaşı ile birlikte dijital reklam ajansı kurmuştur. Kurdukları dijital reklam ajansı içerisinde 10 kişilik profesyonel ekip ile birlikte işletmelere A’dan Z’ye tüm pazarlama hizmetlerinde hizmet vermektedir. Pazarlama hizmetleri olarak SEO, reklam çalışmaları, sosyal medya yönetimi, fotoğraf ve video çekimi gibi kapsamlardan oluşmaktadır. Alanında uzman dijital pazarlama uzmanı Ümit YILMAZ aynı zamanda birebir dijital pazarlama eğitimleri ile bu işe gönül vermiş olan tüm herkese eğitim vermeye devam etmektedir.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama kelime anlamı olarak tüketicilere ulaşmak için ürün ve hizmetleri pazarlamak için dijital kanalların kullanılmasını ifade etmektedir. Bu tür pazarlama, web sitelerinin, mobil cihazların, sosyal medyanın, arama motorlarının ve diğer benzer kanalların kullanımını içerir. Dijital pazarlama, 1990’larda internetin gelişiyle popüler hale gelmiştir. Dijital pazarlama, geleneksel pazarlamayla aynı ilkelerden bazılarını içerir ve genellikle şirketlerin tüketicilere yaklaşması ve davranışlarını anlaması için yeni bir yol olarak kabul edilir. Şirketler genellikle stratejilerinde geleneksel ve dijital pazarlama tekniklerini birleştirir. Dijital pazarlama eğitmeni Ümit YILMAZ verdiği tüm eğitimlerde tamamen günümüz uygulamalarını sizlere aktarmaktadır.

Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

Dijital pazarlama eğitimi nedir sorusu günümüzde ticari olarak faaliyetlerini yürüten tüm işletmeler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Son yıllarda hızla değişen Pazar koşulları sebebiyle değişen ticaret anlayışları dijital mecralara yönelimi de beraberinde getirmiştir. Dijital ortamlarda gelişme gösteren pazarların sağlamış olduğu olanaklar ile birlikte işletmeler çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaşabilmektedir. Bu bağlamda kendini geliştirmek isteyen firmalar dijital pazarlama uzmanlarını bünyelerinde istihdam ederek ekonomik büyüme sağlamaya çalışmaktadır. Sizlerde Ümit YILMAZ tarafından verilmekte olan online dijital pazarlama eğitimi ile kolay bir şekilde iş fırsatı yakalatabilirsiniz.

Neden Dijital Pazarlama Eğitimi Almalısınız?

Dijital pazarlama eğitimleri ülkemizde ve dünya üzerinde var olan ülkelerde sınırlar olmaksızın yapılmakta olan ticari faaliyetlerin geniş bir alanda yürütülmesini sağlayan bir sistemdir. Dijital pazarlama eğitimi ile kendini geliştirmiş olan pazarlamacılar klasik sistemlere ek olarak yeni dönem ticari faaliyetlerine çok daha iyi bir şekilde uyum sağlamaktadır. Dijital pazarlama eğitimi son yılların popüler iş alanlarından birisi olarak bilinmekte olup, uzun yıllar boyunca da gelişme gösterecektir. Sizlerde ister kendi işinizin patronu olmak amacıyla, isterseniz de hizmet verdiğiniz firmalara katkı sağlamak amacıyla Dijital Pazarlama Eğitimi satın alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Son yıllarda birçok kişi ve kurum tarafından dijital pazarlama eğitimi altında dijital pazarlama eğitimleri verilmektedir. Günümüzde bu kadar çok talep gören eğitim setleri içerisinden en kapsamlı ve en etkili olanını seçmek oldukça önemlidir. Ümit YILMAZ eğitim setleri ve birebir dijital pazarlama eğitimi içerisinde ihtiyacınız olan tüm bilgiler bir arada bulunmaktadır. Ülkemizde gelişme aşamasında bulunan markaların yüksek bir ivme ile dijital mecralara yatırım yaptığı süre boyunca dijital pazarlama uzmanlarına olan talep her geçen gün daha da artacaktır. Aşağıda var olan bilgiler sayesinde dijital pazarlama eğitimi satın alma aşamasında dikkat etmeniz gereken tüm aşamalar listelenmiştir.

1 – Eğitimin İçeriğini İnceleyin

Satın alacağınız dijital pazarlama eğitimlerinin içerisinde yer alan bilgileri detaylı bir şekilde incelemesiniz. Eğitim içerisinde yer alan başlıklar, konular ve görsellere olabildiğince göz atmalısınız. İncelemiş olduğunuz konu başlıkları sizlere işlenecek ve anlatılacak olan dersler hakkında bilgi sahibi yapacaktır.

Umityilmaz.com.tr adresinde verilen derslerin tamamında dersi satın almadan önce aklınıza takılan tüm sorular detaylı bir şekilde açıklanmaktadır.

2 – Eğitmenler Hakkında Bilgiler Alın

Satın alacağınız online dijital pazarlama eğitimleri hakkında sizlere bilgiler sunacak olan kişilerin hangi ölçüde bilgi sahibi olduğunu mutlaka kontrol edin. Sizlere eğitim verecek olan kişilerin alanında uzman ve kendini kanıtlamış olmasına mutlaka dikkat ediniz. Dijital pazarlama alanında eğitim veren kişiler genel olarak sektör içerisinde belirli bir yere ulaşmış vizyon sahibi kişilerdir.

Umityilmaz.com.tr adresinden alacağınız eğitimlerin tamamı Ümit YILMAZ tarafından bizzat verilmektedir.

3 – Uygulamalı Eğitim İçeriklerine Önem Verin

Dijital pazarlama eğitimi sırasında alacağınız teorik eğitimlerin yanı sıra birebir eğitim sırasında yapacağınız uygulamalar sizlere çok daha fazla katkı sağlayacaktır. Bir işi en iyi şekilde öğrenmek için yapmanız gereken en doğru yöntem uygulamalarla pekiştirmektedir. Satın alacağınız birebir eğitim paketi ile birlikte tüm konuları en iyi derecede anlamanız için gereken tüm özen gösterilecektir.

4 – Piyasada Bulunan Diğer Eğitimler ile Karşılaştırma Yapın

Dijital pazarlama eğitimi almadan önce sektörde var olan diğer firma ve eğitim kurumlarının vermiş olduğu eğitimleri inceleyin. Satın alacağınız eğitim paketine karar verdikten sonra sipariş oluşturarak eğitimlere kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

5 – Eğitim Referansları Kontrol Edin

Satın alacağınız eğitim paketlerini sizden önce kimlerin aldığını, alan kişilerin bu alanda ne kadar başarılı olduğu hakkında küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Yapacağınız bu araştırmalar sizlere verilen eğitimlerin kalitesi ve başarısı hakkında ışık tutacaktır. Ümit Yılmaz eğitim serileri hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olmak için doğrudan mail adresleri üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?

Dijital pazarlama eğitimi aldıktan sonra yapabileceğiniz birden çok iş alanı oluşmaktadır. Öncelikle aldığınız eğitim ile birlikte artık sizlerde kendi projelerini yönetebilecek düzeyde bir uzman olacaksınız. Bu bilgiden hareketle eğitim bittikten sonra Freelancer olarak işletmeler hizmet verebileceğiniz gibi doğrudan bir şirket ile anlaşarak dijital pazarlama yöneticiliği yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi dijital pazarlama ajansınızı kurarak sektörde var olan firmalara hizmet verebilirsiniz.

Online ve Birebir Dijital Pazarlama Eğitim Arasındaki Farklar Nelerdir?

Online dijital pazarlama eğitimleri birebir ve online kaydolarak iki farklı seçenek ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere birebir eğitimlerde online toplantı platformları aracılığıyla eğitmen Ümit YILMAZ ile birlikte canlı olarak tüm konuları dinleyebilir, pratik yapabilirsiniz. Online eğitimler sırasında herhangi bir danışman ile birlikte olmayacağınız için aklınıza takılan soruları ve diğer konular anlık olarak soramayacaksınız. Genel olarak online eğitimler dijital pazarlama ile alakalı yeterince kaynak bitirmiş, bu sektör ile alakalı aklına takılan soruları soracak olan ve artık tamamen bu alana yönelecek olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eğer sizlerde bu alana yeni yönelecek bir bireyseniz online eğitim modüllerini tercih edebilirsiniz. Her iki yöntemi tercih ederek de oldukça kolay bir şekilde dijital pazarlama eğitimi alabilirsiniz. Eğitimler ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları iletişim adresleri üzerinden iletebilirsiniz.