Uzmanından 360° Dijital Pazarlama Eğitimi

20,000.00

Kategori:

5 Gün Birebir Eğitim

Açıklama:

Dijital pazarlama eğitimini işin mutfağından yani dijital ajansta çalışan bir uzmandan almak istiyorsanız tam sizlik.

Diğer eğitim kurumlarına göre avantajlar:

Doğrudan dijital reklam ajansından çalışan bir uzmandan bu eğitimi alacağınız için gerçek markalar üzerinde deneyim edinebileceksiniz. Eğitim sonrası daha fazla deneyim kazanabilmeniz adına gerçek markaların işleri isteğinize bağlı olarak verilecek. Ajansımızı CV’nize ekleyip referans alma avantajına sahip olacaksınız.

Eğitim verilecek platform:

 • Birebir Ajansta Eğitim – Adres: İzmir/Bayraklı veya uzaktan Zoom, Google Meet vs.

Verilecek Sertifika:

 • Proji Dijital Pazarlama Ajansı Eğitim Katılım Sertifikası
 • Google Sertifikaları (Arama Ağı, Görüntülü Reklamlar, Video Reklamlar)

Eğitim Süresi ve Saat:

 • Ortalama 5 gün 15 saat
 • Özel ders olduğu için tarih ve saat isteğinize göre belirlenir

Gereksinimler:

 • Eğitim uygulamalı olduğu için bir adet laptop getirmeniz yeterli olacaktır. Laptop yoksa ajanstan temin ediyoruz.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Dijital Pazarlama Uzmanı Olmak İsteyenler
 • İşletmelerin Satışlarını Arttırmak İsteyenler
 • Dijital Reklam Ajanslarından Hizmet Alıp Reklam Harcamalarını Kontrol Etmek İsteyenler

Eğitim sonrası destek:

 • Sınırsız konu tekrarı videolarına erişim
 • Sınırsız Destek

Eğitim verilecek sektör:

 • Hizmet, Marka Bilinirliği, E-Ticaret

Ödeme:

 • Eğitim öncesi nakit veya kartla 12 aya varan taksit seçeneği

İptal ve İade:

 • Sunulan bir eğitim olduğu için geri iadesi bulunmamaktadır.

Öğrenecekleriniz:

 • Sosyal Medya Pazarlaması

-Meta Facebook Reklamları

-Meta Instagram Reklamları

-Tiktok Reklamları

-Youtube Reklamları

 • SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

+ Google Reklamları(ADS)

– Arama Ağı Reklamları

– Görüntülü Reklamlar

– Remarketing (Yeniden Pazarlama) Reklamları

– Video Reklamları

– Alışveriş Reklamları

+ Yandex Reklamları

 • Dijital Pazarlama Araçlarının Kullanılması

– Facebook Business Suite Nedir, Nasıl Kullanılır?

– Facebook Business Manager Nedir, Nasıl Kullanılır?

– Facebook Reklam Kütüphanesinden Rakip Analizi Nasıl Yapılır?

– Google Analytics Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Yandex Metrica Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Google Search Console Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Sosyal Medya Gönderi ve Reklam Tasarımları İçin Canva Nasıl Kullanılır?

– Ahrefs Dijital Pazarlama Aracı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Eğitim Alanların Videolarını İzleyin

Makale

Birebir Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

Dijital pazarlama eğitimi verilmesinin en temek amacı, ürün ve hizmet satışlarının dijital kanallar aracılığıyla yapılabilir olmasıdır. Günümüzde oldukça popüler hale gelen dijital pazarlama yöntemi pazarlamanın en iyi ve en trend yollarından birisi olup birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çevrimiçi olarak gerçekleşen bu pazarlama türünde arama motorlarından web sitelerine kadar erişim imkanınız bulunmaktadır. Birebir dijital pazarlama kursu sayesinde hedef kitlenize çeşitli dijital kanallar aracılığıyla ulaşıp rahatlıkla etkileşim haline girebileceksiniz. Potansiyel müşterileri tespit ederek işinizde verimli şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Eğitim sayesinde dijital pazarlama tekniklerine hakim olabilecek, pazarlamayı kendi kendinize yapabiliyor olacaksınız.

Neden Birebir Dijital Pazarlama Kursu Almalısınız?

İnsanların mobil dünyaya daha çok adapte olmasıyla birlikte dijital pazarlama stratejileri ve yöntemleri de sürekli gelişim göstermiştir. Geleneksel pazarlamanın yanı sıra dijital pazarlamaya hakim olan kişiler, sektörde daha fazla gelir elde etmenin yanı sıra alanlarında uzmanlaşarak farklı işlerde de rol oynayabilmektedir. Birebir dijital pazarlama eğitimi almanın birden fazla avantajı bulunmaktadır. Bunlar;

 • Ticari faaliyetlerde ön plana çıkmak ve kitlenizi belirleyebilmek için eğitimler oldukça yarar sağlamaktadır.
 • İşinde tecrübeli ve uzman kişilerden eğitimler alarak kaliteli hizmet alabilir, süreç sonrasında da iletişim halinde kalabilirsiniz.
 • Hedef kitlenize dijital ortamlarda ulaşabilmek için gerekli teknik ve metodları öğrenirsiniz.
 • Birebir eğitim sayesinde eğitim programına daha rahat dahil olabilir, eğitmeniniz ile etkileşiminizi artırabilirsiniz.
 • Dijital pazarlamaya dair analiz araçlarını öğrenip uygulamaya koyabilirsiniz.
 • İnternet reklamcılığı hakkında geniş ve donanımlı bilgi birikime sahip olarak doğru reklam stratejilerini uygulayabilirsiniz.
 • Dijital pazarlama kursu sayesinde satış politikalarını uygulayabilir, kitlenize yön verebilirsiniz.
 • Ürün ve hizmet satışlarını dijital yollar aracılığıyla rahatlıkla artırabilirsiniz.
 • Kurumsal marka ve dijital ajanslarda çalışabilir aynı zamanda uzmanlığa erişebilirsiniz.

En iyi dijital pazarlama eğitimi sayesinde verilen maddelerin her birine rahatlıkla hakim olup dijital pazarlama ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Eğitim sonunda verilen sertifika sayesinde de cv’nize katkı sağlayabilir, bilgi birikiminizi kullanarak uzmanlığa doğru geçiş yapabilirsiniz. Sosyal medya ve dijital pazarlama kursu alternatifi sayesinde de adınızı ya da çalıştığınız kurumun popüleritesini arttırabilir, kısa sürede iki platformun sağladığı avantajdan yararlanabilirsiniz. Mesleğinizi bu alanda devam ettirmek istiyorsanız lokasyondan bağımsız herhangi bir yerde çalışabileceğinizi unutmayın.

Dijital Pazarlama Eğitimi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Özellikle son yıllarda artış gösteren dijital pazarlama eğitimleri yetersiz düzeyde olabilmekte, alınan eğitimden verim sağlanamamaktadır. Dijital pazarlama alanında kariyer planlaması yapan ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için doğru eğitimi seçmek son derece önemlidir. Eğitimden faydalanmak ve en iyi şekilde verim alabilmek için bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Sizler de dijital pazarlama ya da dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi arayışındaysanız şunlara dikkat edebilirsiniz;

 • Eğitim İçeriklerini İnceleyerek Ön Bilgi Edinin

Satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce eğitimin içeriklerini dikkatlice incelemeniz gerekir. Anlatılacak konular, konu detayları, görseller ve eğitim süresi gibi faktörleri eğitim içeriklerinde bulabilirsiniz. Konular ve eğitim süresinin birbirine uygunluğu eğitimin verimliliğine işarettir. Sıkıştırılmış programlar ve kısa süreli eğitimler, bu alanda uzmanlık kazanmanız için yetersiz olabilmektedir.

 • Eğitmeniniz Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Dijital pazarlama eğitimi almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de doğru eğitmen seçimidir. Bilgi düzeyleri, tecrübeleri ve geçmişte yaptığı işleri inceleyerek donanımlarını kontrol edebilirsiniz. Eğitmenlerin uzmanlık kazanması ve sektör içerisindeki yeri oldukça önemlidir. Plan dahilinde ilerlemesine ve öğrenme mekanizmanıza göre hareket etmesi bilgi birikiminiz için dikkat edilmesi gerekilen hususlardandır.

 • Eğitimlerin Uygulamalı Olup Olmamasına Dikkat Edin

Dijital pazarlama eğitimlerinde teorik bilgi edinmek son derece önemlidir. Fakat öğrenilen bilgileri uygulamaya dökmek daha verimli ve faydalıdır. Kalıcı bilgiyi sağlamaktadır. Alacağınız eğitimin içeriğinde grup çalışmaları ve birebir uygulamalı öğrenme metodlarının olup olmadığına önem göstermelisiniz. Çünkü dijital pazarlama gibi önemli ve çalışma alanı fazla olan sektörde seviyenizin iyi olması için dijital pazarlama araçlarını iyi öğrenmeniz gerekir. Eğitimlerin uygulamaları içermesi hata tespiti ve anlık durumu görebilmeniz için oldukça önemlidir.

 • Farklı Eğitimlerle Kıyaslama Yapın

Alacağınız eğitime karar vermeden önce farklı kişi ve kurumların sunduğu eğitim paketlerini incelemeyi unutmayın. Program detaylarını inceleyerek aralarındaki farkları tespit edebilir, size en uygun olana karar verebilirsiniz.

 • Referansları Mutlaka İnceleyin

Satın almayı düşündüğünüz dijital pazarlama kursu öncesi eğitimi kimlerin aldığını, görüşlerini ve bu alanda ne kadar ilerleme kaydettiklerini mutlaka kontrol edin. Eğitmeninizin web sitesini inceleyerek çeşitli sosyal medya hesaplarına da göz gezdirebilirsiniz. Özellikle youtube’de eğitime katılan kişilerle yapılan diyalogları da dinleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.

 • Katılım Belgesi veya Sertifika Verilip Verilmediğini Kontrol Edin

Gerek dijital pazarlama eğitimlerinde gerekse dijital pazarlama uzmanı eğitimi sonunda eğitmenler aracılığıyla sertifika sahibi olmanız mümkündür. Eğitim sonlarında almaya hak kazandığınız sertifikanın önemi büyüktür. Alacağınız katılım belgesi ve sertifikalar sayesinde iş sektöründe yer edinme ihtimaliniz daha yüksektir.

Dijital Pazarlama Kursu Aldıktan Sonra Hangi Alanlarda Çalışabilirim?

Birçok kullanıcı dijital pazarlama eğitimi aldıktan sonra çalışma alanlarını araştırmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki dijital pazarlama alanında çalışabileceğiniz birçok dal mevcuttur. Bilgi birikiminiz, tecrübeniz ve yaptığınız freelancer işler aracılığıyla kurum ve ajanslarda çalışabilmeniz mümkündür. Bu alanda çalışabileceğiniz birkaç pozisyon şu şekildedir;

 • Dijital pazarlama yöneticisi,
 • İçerik yazarı,
 • SEO uzmanı,
 • Sosyal medya takibi ve pazarlama,
 • Web geliştiricisi,
 • İçerik pazarlama yöneticisi.

Bunların yanı sıra firmaya bağlı çalışmayı düşünüyorsanız şirketlerin pazarlama departmanlarında, reklam ajanslarında, e-ticaret firmaları ve küçük ölçekli şirketlerde çalışma imkanınız bulunmaktadır. Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi alarak da sosyal medyada talep edilen işleri rahatlıkla yürütebilirsiniz. Kendinizi sürekli geliştirerek dijital uzmanlaşabilir, İngilizcenizi geliştirebilir ve yurtdışı işlerini de yürütebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanı Eğitimi Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?

Dijital pazarlama uzmanı eğitimi aldıktan sonra yapabileceğiniz birçok iş mevcuttur. Fakat işinde iyi bir uzman olmak için öncelikle sıkı çalışma ve disiplin gerekir. Kendinizin ya da firmaların ürün ve hizmetlerini pazarlamak için bu eğitimi almak şarttır. Sizler de dijital pazarlama uzmanı olmak istiyorsanız tek bir eğitimden ziyade destekleyici ve kapsamlı olan şu eğitimlerden faydalanabilirsiniz;

 • Dijital pazarlama eğitimi,
 • Google dijital pazarlama eğitimi,
 • Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi,
 • Dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi

Eğitiminizi tamamladıktan sonra;

 • Çalışmalarınızda doğru stratejileri kullanabilecek ve reklamlar hakkında uzmanlığınızı konuşturabileceksiniz.
 • Sosyal medyanın tüm faaliyet alanlarında yer alarak dilerseniz kendi şirketinizi dilerseniz de çalıştığınız firmayı dinamik hale getirebileceksiniz.
 • Hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşarak yönlendirmeler yapabilecek, pazarlamayı dijital ortamda doğru şekilde yerine getirebileceksiniz.
 • Dijital pazarlama alanındaki önemli detaylardan biri olan Google reklam panelini aktif şekilde kullanabilecek, reklamlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz.
 • Sıkça yapılan yanlışların bilincinde olarak müşteri ve site grafiğinizi artırabileceksiniz.
 • Dijital ve global dünyadaki yenilikleri takip ederek markanız yararına kullanabileceksiniz.
 • Seo odaklı ve kaliteli içerikleri markalara taşıyabileceksiniz.

İyi bir dijital pazarlama uzmanı olmanız halinde medya ve iletişim sektörünün hemen hemen her alanında çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bununla birlikte Web tasarımı, halkla ilişkiler departmanları ve e-ticaret gibi sektörlerde iyi kazançlar elde ederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitmeni Ümit Yılmaz Kimdir?

Zonguldak’ta doğup büyüyen Ümit Yılmaz, dijital pazarlamaya dair tüm bilgileri çeşitli eğitimler sayesinde sizlere aktarmaktadır. Öğrenimini Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde tamamlayarak bilişim teknolojileri alanından mezun olmuştur. Bilgi ve tecrübelerine freelancer işler yaparak katkı sağlayan Ümit Yılmaz, İzmir’e yerleşerek ilk sektör deneyimini ajansta çalışarak kazanmıştır. Daha sonrasında kendi ajansını kurarak yaklaşık 10 kişilik ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte 2015 yılından beri sektörde faaliyet göstererek alanında uzmanlaşmış, yaklaşık yüzden fazla marka deneyimi elde etmiştir.

Markalara hizmet vermenin yanı sıra edinmiş olduğu bilgileri aktarmaktan memnuniyet duyarak, çeşitli platformlar aracılığıyla eğitimler vermeye devam etmektedir. Online veya birebir eğitim seçenekleriyle de kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Ümit Yılmaz ve ekibi aracılığıyla;

 • Google SEO,
 • Dijital pazarlamaya en uygun web sayfası,
 • Sosyal medya yönetimi,
 • Google reklamları,
 • Sosyal medya için videolar,
 • Fotoğraf hazırlığı için prodüksiyon hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Bu eğitimde olanlar:

 • Dijital Pazarlama Eğitimi
 • Dijital Pazarlama Kursu
 • Dijital Pazarlama Dersleri
 • Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Uzmanından 360° Dijital Pazarlama Eğitimi için 5 inceleme

 1. Samet Yıldırım

  Eğitimleriniz sayesinde dijital pazarlamanın her ayrıntısına hakimim. Herkese tavsiye ediyorum.

 2. Ayşe Solmaz

  Birebir eğitimlerinize katılarak teknik bilginin yanı sıra uygulamalı olarak çalışmalar gerçekleştirdik. Çok verim aldığım bir eğitim oldu. Teşekkür ederim..

 3. Ayhan Körük

  Dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmak istediğim bu yolda Ümit Bey sayesinde çok şey öğrendim. Keyifli ve akıcı geçen dijital pazarlama eğitimini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 4. Selma Karayiğit

  Sosyal medya reklamlarını eğitim sayesinde doğru şekilde kullanmayı öğrendim. Bu yolda bana destek olan, tecrübelerini kullanarak uzmanlığını konuşturan Ümit Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

 5. Esra Abraş

  Google reklamlarıyla ilgili karşılaştığım problemleri çözmekte çok zorlanıyordum. Ta ki Ümit Beyin eğitimlerine denk gelene kadar. Çok faydasını gördüğüm online eğitimleriniz sayesinde ilerleme kaydedebiliyorum. Emeğinize sağlık.

İnceleme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir