Uzmanından Google SEO Eğitimi

299.99

Kategori:

Videolu Eğitim

Açıklama:

Google SEO eğitimini işin mutfağından yani dijital ajansta çalışan bir uzmandan almak istiyorsanız tam sizlik.

Eğitim verilecek platform:

 • Videolu Eğitim ( Satın alma gerçekleştikten sonra mail adresinize video eğitim seti paylaşılacaktır.)

Verilecek Sertifika:

 • Proji Dijital Pazarlama Ajansı Eğitim Katılım Sertifikası

Bu kurs kimler için uygun:

 • SEO Uzmanı Olmak İsteyenler
 • Kendi web sitesinin organik trafiğıni arttırmak isteyenler

İptal ve İade:

 • Sunulan bir eğitim olduğu için geri iadesi bulunmamaktadır.

Öğrenecekleriniz:

 • Google SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

– SEO Stratejisi Oluşturma

– Site İçi Optimizasyon

– Link İnşası Oluşturma

– Blog Stratejisi Oluşturma

 • Dijital Pazarlama Araçlarının Kullanılması

– Google Search Console Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Google Analytics Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Yandex Metrica Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– SEO Aracı Ahrefs Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

Makale

Online Google SEO Eğitimi Nedir?

Online Google SEO Eğitimi Nedir? sorusuna geçmeden önce Google SEO nedir konusunu detaylandıralım. Kısaca SEO yani arama motoru optimizasyonu bir web sitesini Google gibi arama motorları aracılığıyla bulmayı hedefler. Bu süreci kolaylaştıran çalışmalara ise SEO çalışmaları ismi verilmektedir. Online Google SEO eğitimi aldığınızda siteniz organik arama sonuçlarında daha fazla trafik almaya başlayacaktır.

Neden Google SEO Eğitimi Almalısınız?

Google SEO stratejileri belirlemek dijital varlığı olan her işletme için oldukça önemlidir. İster kişisel web siteniz olsun ister kurumsal bir firma sitesi yönetiyor olun bu çalışmaları yapmanız Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarına karşı online görünürlüğünüzü arttırmayı hedefler. Kariyerinizde Google SEO uzmanı olarak bir basamak eklemiş olmak anlamına gelmektedir.

Google için SEO çalışması yapmak ise dünyanın en popüler arama motoru olan Google aramalarında ilk sırada çıkmayı hedeflemektir. Aynı zamanda birçok pazarlama yöneticisinin ve işletmenin, içeriklerini Google için optimize etmeye odaklanmasının nedeni de Google’ın en çok kullanılan arama motoru olmasındandır. Çalıştığınız sektör ne olursa olsun Google SEO stratejileri uygulamak ve bilmek çok önemlidir. Arama motorlarının gelişme şekline bağlı olarak, SEO’nun yakın zamanda önemini kaybetmesi pek olası değildir. Bu nedenle kişisel ve kurumsal yaşantıda SEO öğrenmek gerekmektedir.

Hangi sektörde olursanız olun zaman geçtikçe işlerde kaçınılmaz olarak değişir. Değişen yeni teknolojiler, pazarlar ve diğer tüm güncellemelere ayak uyduramaz ve onlarla birlikte değişmezseniz rekabette geride kalabilirsiniz. Bu bağlamda en hızlı değişen dijital dünyada SEO artık basit bir alan değil. Teknikleri doğru anlamak ve uygulamak önemli. Bazı SEO teknik unsurlarına hâkim olmak zaman ve özveri gerektiriyor. Bir ileri düzey SEO kursu ile en iyi eğitimi alabilirsiniz. Böylece güncel teknikleri takip edebilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Google konusunda ister acemi ister profesyonel olun mutlaka bu kurstan faydalanabilirsiniz.

Google SEO Eğitimi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle eğitimin zamandan ve mekândan bağımsız olması günümüzde çok fazla avantaj sağlar. Dilediğiniz zaman erişim sağlayabileceğiniz video derslerle kolaylıkla eğitimi tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz yerden bağlanabileceğiniz derslerin yanında herhangi bir sorunuz olursa eğitmenle de iletişime geçebilirsiniz.

Sektörün içinden, deneyimli bir dijital platform profesyonelinden eğitim almak büyük bir avantajdır. Arama yaptığınızda binlerce SEO eğitimi başlığı görüp kendi öğrenme seçeneğini tercih etseniz bile bir profesyonelden yardım almak her zaman sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Google SEO Uzmanı Eğitimi Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?

Bu eğitimi sektörün içinden deneyimli bir dijital ajans SEO uzmanından almak büyük bir avantaj sağlar. Video eğitim seti sayesinde mekân ve zaman kısıtlaması olmadan dilediğiniz zaman eğitimlere girebilir ve kendi öğrenme hızınıza göre planlama yapabilirsiniz. SEO Uzmanı olarak kariyerine devam etmek isteyenler ya da kendi web sitesinin organik trafiğini artırmak isteyen herkes için uygulamalı Google SEO uzmanı eğitimi uygundur.

Eğitim sonunda;

Google SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 • SEO Stratejisi Oluşturma
 • Site İçi Optimizasyon
 • Link İnşası Oluşturma
 • Blog Stratejisi Oluşturma

Google SEO denildiğinde akla gelen her şeyi kapsayan bu eğitim ile siz de Google SEO uzmanı olabilirsiniz.

Google SEO eğitimi alarak bu konuda uzman olduğunuzda internet pazarlama becerilerinizi artırırsınız. Etkili bir teknik olan arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile kişisel web sitenize daha fazla trafik çekebilirsiniz. Bununla birlikte hedeflediğiniz web sitesinin de çeşitli arama motoru sonuçlarında görünürlüğünü artırabilirsiniz. Bu kurs sonunda aldığınız eğitim sayesinde yüksek sıralamaları yalnızca anlık olarak değil kalıcı bir şekilde koruyabilirsiniz. Kalıcı yüksek sıralamanın en iyi yolu SEO tekniklerinde uzmanla sahip olmaktır. Alanında uzman bir profesyonelin rehberliğinde SEO hakkında bilmeniz gereken her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz.

Google SEO Eğitmeni Ümit Yılmaz Kimdir?

Zonguldak’ta doğup büyüyen Google SEO Eğitmeni Ümit Yılmaz, Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi bilişim teknoloji bölümünden mezun olmuştur. İzmir’de ilk olarak SEO uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Profesyonel iş hayatına daha sonra iki arkadaşıyla birlikte kendi dijital ajansını kurarak devam etmiştir. Hali hazırda on kişilik ekibiyle kurumsal markalara dijital pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmetler içerisine dijital pazarlamaya uygun web sitesi geliştirme, Google SEO çalışmaları, Google ve sosyal medya reklamları gibi pek çok alanı kapsamaktadır. Şahıslara ve satışlarını artırmak isteyen işletmelere Google SEO eğitimleri vermektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzmanından Google SEO Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir