Uzmanından Google Reklam Eğitimi

299.99

Kategori:

Videolu Eğitim

Açıklama:

Google reklam eğitimini işin mutfağından yani dijital ajansta çalışan bir uzmandan almak istiyorsanız tam sizlik.

Eğitim verilecek platform:

 • Videolu Eğitim ( Satın alma gerçekleştikten sonra mail adresinize video eğitim seti paylaşılacaktır.)

Verilecek Sertifika:

 • Proji Dijital Pazarlama Ajansı Eğitim Katılım Sertifikası

Bu kurs kimler için uygun:

 • Google Reklam Uzmanı Olmak İsteyenler
 • İşletmelerin Satışlarını Arttırmak İsteyenler

İptal ve İade:

 • Sunulan bir eğitim olduğu için geri iadesi bulunmamaktadır.

Öğrenecekleriniz:

 • SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

+ Google Reklamları(ADS)

– Arama Ağı Reklamları

– Görüntülü Reklamlar

– Remarketing(Yeniden Pazarlama) Reklamları

– Video Reklamlar

– Alışveriş Reklamları (Yakında)

 • Dijital Pazarlama Araçlarının Kullanılması

– Google Analytics Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Yandex Metrica Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

Makale

Online Google Reklam Eğitimi Nedir?

Online Google reklam eğitimi ile Google reklamlarında uzmanlaşmak için destek alabilirsiniz. Google Ads eğitimlerinde markanız için internet pazarlama içerisindeki en önemli araçları içerisinde bulunan Ads kullanım alanlarından zengin içerikleri ile geri dönüşüm sonuçlarına inanamayacaksınız. Google Ads ve diğer reklam eğitimleri ile geniş kapsamlı bir hizmeti ele alarak bir Ads kampanyasının nasıl oluşturulduğu, nasıl yönetileceği ve aynı zamanda nasıl optimize edileceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bireysel olarak Google Ads eğitimi sayesinde kampanyalarını yönetebilir veya bir Google reklam uzmanı haline dönüşebilirsiniz. Özellikle web sayfaları ile işletmeler için önemli bir reklam aracı olan Google Ads, hizmet, ürün ve markaları daha ön plana çıkartmak konusunda verilen hizmetlerle sosyal medya yönetimi konusunda kariyer hedefleyen kişilerin mutlaka yararlanması gereken bir hizmet. Google Ads, Google platformunda ön plana çıkmak için önemli bir rol oynamaktadır.

Google reklam uzmanı olmak isteyen kişiler ile işletmelerin müşteri ağını geliştirmek isteyen bireyler Google reklamları Ads, arama ağı reklamları, yeniden pazarlama reklamları, video ile alışveriş reklamları konusunda hizmetlerden yararlanabilirler. Google reklam eğitiminin amacı tamamen Google reklamları ile beraber Google aramaları konusunda her türlü bilginin öğretilmesini amaçlamaktadır ve aynı zamanda Ads arama motorlarında, anahtar kelimeler açısından reklam kavramları ile bağlantılarını resmetmeyi hedeflemektedir.

Neden Google AdWords Eğitimi Almalısınız?

Google AdWords eğitimi konusunda destek almanız için birçok neden bulunmaktadır. Çünkü Google reklamları paneli içerisinde tamamen güncel ve yeni bilgilere hâkim olabilir, video reklam ile pazarlama stratejileri hakkında bilgi alabilir ve kendi işinizi yapıyorsanız eğer bireysel şekilde cironuzu arttırabilir ve şirketinize katkı sağlayabilirsiniz. Kariyer ile şirketiniz konusunda elde ettiğiniz kazanımlar sayesinde daha ön planda olabilirsiniz. Neden Google AdWords Eğitimi alınmalıdır konusunda,

 • Google Ads eğitimi içeriğinde en yeni ve en güncel bilgilerle hizmet verilir ve alanında uzman olan kişilerle eğitim alanında buluşabilirsiniz. Google reklamları ile Google aramaları konusunda bilgi edinerek Ads arama motoru ve anahtar kelimelere yönelik reklam kavramlarını daha iyi anlayabilirsiniz.
 • Google algoritması konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olabilir ve kişisel gelişim ile bu alanda yönelik ilerletmeyi amaçlayan kişiler eğitimden yararlanabilirler.
 • Google Ads eğitimi reklamları genel olarak Google Arama Motoru içerisinde ve Google anlaşmalı olan web sitelerinde, Youtube üzerinde ve mobil uygulamalar içinde yerleştirmektedir ve bununla beraber ücretli olan reklamların gösterilmesi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Hangi bilgi düzeyinde olursa olsun Google Ads eğitimi konusunda yarar sağlayabilir ve eğitim planı hazırlayabilirsiniz.
 • Anahtar kelime araştırması ile beraber arama ağı reklamlarına başlamadan öncesinde yapılması gerekenleri daha iyi kavrayabilir ve kampanya optimizasyonlarını daha iyi yaparak diğer ürünlerle entegrasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Online Google AdWords Eğitimi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Online Google reklam eğitimi alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir konusunda Google arama sonuçlarında ve iş ortağı olan sitelerdeki reklam modellerini iyi bir şekilde öğrenmeniz önemlidir. Google reklamları genellikle internet ekosistemi içerisinde en fazla bütçenin kullanıldığı kanal olmaktadır ve Google reklamları ile birçok işletme ürün ve hizmetlerini etkili bir şekilde tanıtmaktadır.

Google Adwords eğitimi konusunda reklamları aktif ederek sitenize trafik çekmeye başlayabilirsiniz ve bununla birlikte Google reklamları konusunda SEO stratejinizi belirleme noktasında önemli bir rol oynamaktadır. Google Ads eğitimi sırasınca uygulamalı olarak öğrenmek önemlidir ve eğitim sırasınca önemli olan noktalar konusunda ayrıntıları kaçırmamak önemlidir.

Google Ads reklamcılığında başarının formülü doğru kampanya yapısını oluşturmak ve bununla beraber Google reklamcılığında başarıyı yakalamanız açısından eğitimlerin alınması önemlidir. Google Ads reklam ağı birbirinden farklı birçok reklam türünü kullanıcılarına sağlar ve böylelikle hizmet ve ürün satışı yapan firmalarda hedeflerine en uygun reklam modeli veya türünü seçerek reklamlarınızı yayınlamaya eğitim sürecinde bile başlayabilirsiniz.

Google Reklam Uzmanı Eğitimi Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?

Google reklam uzmanı eğitimi sonrasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda veya hizmet vereceğiniz hizmetleriniz doğrultusunda siz ve işletmelerin adına farklı Ads reklam modelleri ile profesyonel olma yolunda başlangıç yapabilirsiniz.

Özellikle günümüzde sayıları hızlı bir şekilde artan internet siteleri arasında öne çıkmak için Google reklamların önemi bir hayli yüksek. Bu sebeple Google reklamlarında daha öne çıkmak için öğrendiğiniz profesyonel yöntemleri kullanabilirsiniz. Google reklam eğitimi aldıktan sonra yapılacaklara bakıldığında,

 • Google Ads ile beraber internette yapılan kullanıcıları web sitenize çekebilir ve dönüşüm hedefleriniz ile aksiyon aldırmak için dijital pazarlama aracını kullanabilirsiniz.
 • Google Ads genellikle kapsamlı bir şekilde ele alındığı zaman bir Ads kampanyası nasıl oluşturulur, nasıl yönetilir ve nasıl optimize edilir konusunda birden fazla hesap yönetme ile verileri analiz etmek, raporlama becerilerinizi sergileyebilirsiniz.
 • Profesyonel olarak kullanabileceğiniz Google Ads taktikleri ile beraber büyük hesapları yönetebilir ve kurumsal firmalara hizmet sağlarken kendi işletmelerinize destek sağlayabilirsiniz.
 • Google Ads kampanyaları için strateji belirleyebilir ve optimizasyon yöntemlerini uygulayarak kampanyalardan fayda, maliyet ve kazanç oranınızı arttırabileceksiniz.
 • Reklam performansınızı geliştirerek Google Analytics konusunda profesyonel bir şekilde analiz edebileceksiniz.
 • Google Ads giriş, reklam yönetimi, raporlama ve ölçme, Ads yardımcı olan araçlar gibi aynı zamanda uygulamalı reklam hazırlama yöntemleri ile detaylı bilgiyi eğitim içerisinde alabilirsiniz.

Gibi daha birçok hizmeti hem kendi işletmeniz hem de hizmet vermek amacı ile farklı işletmeler için sağlayabilirsiniz. Google Ads eğitimi ile beraber daha birçok eğitim konusunda uzman hale gelebilir ve firmalara hizmet sağlarken potansiyel müşterilerine erişmeye çalışabilirsiniz. Türkiye’de en kapsamlı Ads hizmeti veren bir kurum olarak sizlere bu zamana kadar başarılı olan reklam teknikleri ile birlikte profesyonel olarak programa hâkim olabilirsiniz.

Google Reklam Eğitmeni Ümit Yılmaz Kimdir?

Merhabalar, ben Ümit Yılmaz ve dijital pazarlama uzmanıyım. Zonguldak’ta doğdum ve büyüdüm. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi üzerinden bilişim teknoloji alanından mezun olduğumdan beri kurumsal markalara Google reklam danışmanlık hizmeti sağlamaya başladım. Mezun olduktan sonrasında sektörde ilerlemek amacı ile büyük şehir olan İzmir’e taşındım ve ilk ajans deneyimi mi İzmir’de edindim. Sektör içerisine ilk girişim SEO uzmanı olarak başlamaktı ve SEO uzmanlık pozisyonuna sıfırdan değil üniversite zamanlarından beri serbest çalışma dönemlerinde yaptığım deneyimlerle dahil oldum.

SEO uzmanlığım ile beraber sosyal medya reklamları, WordPress, Google reklamları ve daha fazlası konusunda kendimi geliştirerek dijital pazarlama uzmanlığında hizmet vermeye başladım. Edindiğim birikimler ve tecrübelerimle beraber ve alanında uzman 2 arkadaşımla beraber dijital reklam ajansımızı kurduk. Güncel olarak ajansımız içerisinde yer alan 10 kişilik ekibimizle beraber kurumsal markalara birçok alanda profesyonel dijital pazarlama hizmetleri sağlıyoruz.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz içerisinde Google SEO, dijital pazarlamaya uygun web sayfası, sosyal medya yönetimi, Google reklamları, sosyal medya için video, fotoğraf hazırlıkları konusunda prodüksiyon hizmetleri de verilmektedir. Bu zamana kadar edindiğim tecrübeler ve bilgi ile Google reklam eğitimi alanında uzman olmak isteyen bireylere eğitim sağlıyorum. Satışlarını arttırmayı amaçlayan işletmelere sağlanan desteklerimle beraber her alanda eğitimlerimi sürdürüyorum.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzmanından Google Reklam Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir