Uzmanından 360° Dijital Pazarlama Eğitimi

749.99

Kategori:

Videolu Eğitim

Açıklama:

Dijital pazarlama eğitimini işin mutfağından yani dijital ajansta çalışan bir uzmandan almak istiyorsanız tam sizlik.

Eğitim verilecek platform:

 • Videolu Eğitim ( Satın alma gerçekleştikten sonra mail adresinize video eğitim seti paylaşılacaktır.)

Verilecek Sertifika:

 • Proji Dijital Pazarlama Ajansı Eğitim Katılım Sertifikası

İptal ve İade:

 • Sunulan bir eğitim olduğu için geri iadesi bulunmamaktadır.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Dijital Pazarlama Uzmanı Olmak İsteyenler
 • İşletmelerin Satışlarını Arttırmak İsteyenler

Öğrenecekleriniz:

 • Sosyal Medya Pazarlaması

-Facebook Reklamları

-Instagram Reklamları

-Tiktok Reklamları

-Youtube Reklamları

– Twitter Reklamları

 • SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

+ Google Reklamları(ADS)

– Arama Ağı Reklamları

– Görüntülü Reklamlar

– Remarketing(Yeniden Pazarlama) Reklamları

– Video Reklamlar

– Alışveriş Reklamları (Yakında)

+ Yandex Reklamları

 • Dijital Pazarlama Araçlarının Kullanılması

– Google Search Console Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Google Analytics Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

– Yandex Metrica Nedir, Nasıl Kurulur, Nasıl Kullanılır?

 

Makale

Online Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

Pazarlamanın gelmiş olduğu son nokta olan dijital pazarlama, işletmeleri büyüterek rakiplerinin önüne geçen bir pazarlama sistemidir. Dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi ile beraber dijital dünyada var olarak kazançlarınızı arttırabilir, işlerinizi büyütebilir ve yaptığınız işi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. İş ağınız ile beraber networkünü geliştirmek isteyen herkes için sağlanan dijital pazarlama eğitimi sizlerle buluşmaktadır.

Günümüzde dijital çağ olarak adlandırılan yeni dönemde bu pazarlama sistemi geleneksel pazarlama kavramı dışında dünya çapında işinize yarayacak yeni yetenekler elde etmenizi sağlıyor. Online dijital pazarlama eğitimi içerisinde işiniz içerisinde başarılı olmanızı sağlayacak yeni yöntemler, püf noktalar, güçlü bir dijital varlık elde etmek ve tüm bunlarla beraber bu yılların getirmiş olduğu öz güvenle markanızı geliştirebileceksiniz. Online dijital pazarlama ile öğrenecekleriniz,

Online ortam içerisinde varlığınızı oluşturabilecek, geliştirebilecek ve yeni reklam çeşitleriyle beraber nasıl fark edileceğiniz, bulunduğunuz bölgede yaptığınız hizmet, iş, duyuru ve girişim ne olursa olsun kişilerin dikkatini çekebileceksiniz. Böylelikle dijital pazarlama uzmanı eğitimi ile beraber yeni bir satış ağı yakalayabilecek, sektörde kahraman olabileceksiniz.

Neden Dijital Pazarlama Eğitimi Almalısınız?

Sizler için sağlanan en iyi dijital pazarlama eğitimi ile beraber projeleriniz hangi kategori ve hangi sektörde olursa olsun fark etmeden kendinizi ifade ederek kitlelere ulaşma fırsatını bulabilirsiniz. Online hizmet ile içerik pazarlama, satış yöntemleri, reklam çeşitleri, sosyal medya gibi birçok reklam alanında becerilerinizi geliştirebilir ve aynı zamanda çevrimiçi stratejilerinizi belirlemeye başlayabileceksiniz.

İnternet reklamlarının gücü ile beraber sosyal medya reklam ağlarına kadar çalışma mantığı ve farkındalığına sahip olabilir ve kariyer yaşamı içerisinde iş hayatınıza katkı sağlayacak yeni değerler öğrenebilirsiniz. Neden dijital pazarlama eğitimi alınmalıdır, önemi nedir konusunda bazı avantajlar şu şekilde özetlenebilir,

 • Dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler ve uzman olduktan sonra farklı firmalara destek verecekler dijital pazarlama eğitimi ile bilmediklerini öğrenebilir ve daha birçok pazarlama konusunda püf noktalara erişebilirsiniz.
 • Hizmet veya işini büyütmek isteyen firmalar dijital pazarlama eğitimi ile kendi sektörlerinde yükselmeyi hedefleyebilir ve müşteri ağını genişletebilirler.
 • Hedefiniz ve beceri seviyeniz ne olursa olsun dijital pazarlama eğitimi ile kendinizi geliştirebilir ve özellikle sosyal medyanın geliştiği dönemde sosyal medya hesaplarınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Web sayfanızı üst sıralara taşıyabilir, arama motorunun çalışma prensiplerini öğrenebilir, google ve sosyal medya reklamcılığını öğrenebilirsiniz.
 • Hizmetlerinizi, ürünlerinizi, markanızın ve işletmenizin online performansını arttırabilir, dijital dünyada başarılı olarak dilediğiniz her yerde istediğiniz zaman öğrenebileceğiniz bu eğitimle beraber parça parça ele alabilirsiniz.
 • Dijital pazarlama eğitimi ile beraber dijital pazarlamanın kavramlarını daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz ve kendinize güvenmek için gerekli olan bilgileri alarak başka kişilere hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Dijital pazarlama içeriğinde dijital reklamcılık, içerik pazarlama, sosyal medya reklamları, arama motoru pazarlaması, online satış ve arama motoru optimizasyonu ile ilgilenenlere hitap eden konuları kapsayan bireylere hizmet sağlanmaktadır. Dijital pazarlama eğitimi alırken dikkat edilmesi gerekenler için tabi ki de bir işi öğrenmenin en iyi yolu uygulama olarak yapmaktır. Bu sebeple eğitim içeriğinde uygulamalı örnekler ve profesyonel eğitmen ile beraber uygulamalı örneklerin yapılması önemlidir.

Dijital pazarlama araçları genellikle basit araçlar değildir ve özellikle sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi kapsamında sosyal medya platformlarının iyi bilinmesi ve firmaları en iyi şekilde yansıtmak önemlidir. Dijital pazarlama araçları çok basit araçlar değildir bu sebeple uygulama sırasında yapacağınız hataların anında görülmesi ve düzeltilmesi önemlidir.

Sosyal medya dışında web sayfaları da dijital pazarlama eğitiminin içerisinde çok önemli bir yer tutmaktadır ve özellikle sosyal medyanın yanı sıra kişisel bloglar, e-ticaret siteleriniz veya kurumsal web sitelerinde senkronize bir şekilde çalıştığınızda başarı oranı daha yüksek olmaktadır. Bu reklam araçlarını birbirinden bağımsız şekilde değerlendirmek doğru olmaz bu sebeple eğitim sırasında bu hususları detaylı bir şekilde ele almanız gerekmektedir.

Dijital Pazarlama Uzmanı Eğitimi Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?

Dijital pazarlama uzmanı eğitimi sonrasında çalışmalarınızı farklı firmalar için sağlayabilir veya ister ulusal ister uluslararası bazda olsun fark etmeden dijital pazarlama sayesinde hizmet, ürün veya yeteneklerinizi daha düşük maliyetli şekilde etkili ve hızlı olarak ilgili olan kitlelere ulaştırabilir, markanızı tanıtarak işinizi büyütme fırsatına sahip olacaksınız. Dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi bakıldığında,

 • Çalışmalarınızı doğru bir kurgu ile oluşturduğunuz zaman başarısız olma ihtimaliniz düşüktür ve sosyal medya eğitimi ile google dijital pazarlama eğitimi aldığınız zaman bu başarı yolculuğunuzda büyük bir adım atabilirsiniz.
 • Sosyal medya kavramının çıkış noktasını öğrenebilir ve tüm sosyal medya platformlarının dinamikleri ile sosyal medyada daha aktif şekilde rol alacak taktikleri bilerek hizmet verebilir veya kendi işletmeniz için katkı sağlayabilirsiniz.
 • Dijital platform içerisinde hedef kitleye etkili ve doğru bir şekilde ulaşabilir, ürün, hizmet ve yeteneğinizi ektili bir şekilde pazarlayarak dikkat etmeniz gereken detayları öğrenebilirsiniz.
 • Dijital platformdaki reklam panellerini tüm ayrıntıları ile tanıdıktan sonra sosyal medya ve diğer alanlarda reklam oluşturmayı tüm detayları ile uygulayabileceksiniz.
 • Google reklam panelini daha ayrıntılı olarak uygulamalarla öğrenebilir ve Google Ads panelinde rahatlıkla reklam oluşturabilirsiniz.
 • İçerik üretme konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda video ve görsel kurgularken faydalanabileceğiniz en iyi araçların neler olduğunu öğrenebilir.
 • Sosyal medyalarda gelişim analizi yapabilecek ve sayfalarda, reklamlarda rapor okuma önemi konusunda püf noktaları uygulayabileceksiniz.
 • Dijital pazarlama çalışmaları içerisindeki doğru bilinen yanlışlar konusunda bilgilere sahip olduktan sonra en sık yapılan hataların önüne geçerek işletmenizi veya hizmet verdiğiniz işletmeleri daha iyi bir seviyeye taşıyacak, müşteri ağını genişleteceksiniz.

Dijital Pazarlama Eğitmeni Ümit Yılmaz Kimdir?

Merhabalar, ben Ümit Yılmaz ve dijital pazarlama uzmanıyım. Zonguldak’ta doğdum ve büyüdüm. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi üzerinden bilişim teknoloji alanından mezun olduğumdan beri kurumsal markalara danışmanlık hizmeti sağlamaya başladım. Mezun olduktan sonrasında sektörde ilerlemek amacı ile büyük şehir olan İzmir’e taşındım ve ilk ajans deneyimi mi İzmir’de edindim. Sektör içerisine ilk girişim SEO uzmanı olarak başlamaktı ve SEO uzmanlık pozisyonuna sıfırdan değil üniversite zamanlarından beri serbest çalışma dönemlerinde yaptığım deneyimlerle dahil oldum.

SEO uzmanlığım ile beraber sosyal medya reklamları, WorldPress, Google reklamları ve daha fazlası konusunda kendimi geliştirerek dijital pazarlama uzmanlığında hizmet vermeye başladım. Edindiğim birikimler ve tecrübelerimle beraber ve alanında uzman 2 arkadaşımla beraber dijital reklam ajansımızı kurduk. Güncel olarak ajansımız içerisinde yer alan 10 kişilik ekibimizle beraber kurumsal markalara birçok alanda profesyonel dijital pazarlama hizmetleri sağlıyoruz.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz içerisinde Google SEO, dijital pazarlamaya uygun web sayfası, sosyal medya yönetimi, Google reklamları, sosyal medya için video, fotoğraf hazırlıkları konusunda prodüksiyon hizmetleri de verilmektedir. Bu zamana kadar edindiğim tecrübeler ve bilgi ile dijital pazarlama alanında uzman olmak isteyen bireylere eğitim sağlıyorum. Satışlarını arttırmayı amaçlayan işletmelere sağlanan desteklerimle beraber her alanda eğitimlerimi sürdürüyorum.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzmanından 360° Dijital Pazarlama Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir